STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Blog > Komentarze do wpisu

Idiotów coraz więcej

Po mailach które otrzymałem w ostatnim czasie mogę napisać jedno. Drodzy hejterzy – mam w d.... co do mnie piszecie. Jeśli brakuje Wam merytorycznych argumentów do dyskusji to się zamknijcie i nie odzywajcie się wcale. Jeśli natomiast idiota mnie wyzywa mogę jedynie potraktować to jako komplement. Główne wyzwiska oczywiście zaczynają się na PO. Niestety ich autorzy są mało kreatywni, bo nic oryginalnego nie potrafią wymyślić. Tak więc jestem POpaprańcem, przedstawicielem Parti Oszustów i piszę również na jej zamówienie. Jestem również (mimo, że jestem katolikiem) Żydowskim POmiotem. Chyba sami autorzy maili nie potrafią napisać zdania gdzie obok siebie znajdują się literki „po” bez pisania ich wielkimi literami. Niektóre zdania w ich wydaniu by brzmiały tak: PO POłudniu POszedłem POdlać POziomki. Sami przyznacie, że tego typu pisanie jest idiotyzmem.

 

Zastanawia mnie tylko to jak Ci mega inteligenci wydedukowali to, że jeśli krytykuje PIS to muszę być za PO. Na tych dwóch partiach świat się nie kończy, a one już dobitnie pokazały na co ich stać. No może nie na co ich stać tylko jakie są nieudolne. Dlatego kategorycznie i jednej i drugiej mówię dosyć! Mimo że zawsze byłem za prawicą po tym co ta prawica wyprawia coraz bardziej zwracam się w lewą stronę. Możecie więc mnie śmiało nazywać komuchem, mimo że moi rodzice działali w solidarności. Ja tylko mam dosyć sztucznych podziałów jakie owa prawica stworzyła.

 

Skoro ja jestem taki zły i niedobry dlatego, że zacząłem pisać bloga to dlaczego mnie czytacie? Nie jeden raz pisałem, że nikogo do tego nie zmuszam więc jeśli Wam nie pasuje to co piszę po prostu mnie nie czytajcie. Najśmieszniej jednak brzmią argumenty o mojej nieobiektywności – zwłaszcza jak zdarzy mi się pochwalić PIS. Owszem każdy zawsze ma jakieś poglądy i one również oddziałują na to jak ktoś pisze. Ja piszę ostro, bo mam dosyć nieudolności polityków zarówno szczebla lokalnego jak i ogólnopolskiego. Jeśli nie podoba się to, że czasami coś skomentuje na blogu Eryka również komentować nie muszę, ani tak samo pisać o tym co ów młodzieniec zamieścił. Zróbcie sobie z jego bloga kółko wzajemnej adoracji i wtedy w komentarzach będą same ochy i achy.

 

Na koniec dla mojej nieobiektywności chciałem pochwalić prezydenta Andrzeja Kosztowniaka. Tym razem chodzi o strategie rozwoju Mazowsza i jego interwencję w tej sprawie. Jednak chwaląc go nie będę się rozpisywał, bo to przecież mało istotne gdyż i tak jestem nieobiektywny.Pozdrawiam 

 

środa, 15 sierpnia 2012, obiektywnyradom
Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Sylwia, *.radom.vectranet.pl
2012/08/16 11:31:58
Obiektywny olać te dyrdymały :-) Ale swoją drogą klapki na oczach tych ludzi są tak wrośnięte w twarze ,że już im tak zostanie. Skąd w tych ludziach tyle nienawiści i nietolerancji. Przecież każdy ma swoje zdanie , i swój pogląd na świat, a że jedni wolą czekoladę a drudzy jak im nogi śmierdzą to już ich sprawa.Brzydzę się polityką !!!!!!!!!! Ja wiem jedno, gdyby każdego polityka dopadał np. trąd lub inna choroba za to co obiecują i jak dobrze nam ludziskom zrobią a potem się nie wywiązują to pewnie nie mielibyśmy ŻADNEGO polityka , albo ogrom chorych( bo przecież mamy ich od cholery) Kiedyś ktoś powiedział " jak nie masz co ze sobą zrobić w życiu , idź do polityki " ale ja osobiście uważam ,że nie każdy jednak się nadaje, mogę się mylić , gdyż zepsucia i mamienia ludzi można być może nabyć od starszych doświadczonych kolegów, ale do tego też trzeba mieć predyspozycje. Na tym skończę te wypociny bo trochę niedobrze mi się zrobiło. Pozdrawiam Obiektywnego :-)
-
erykbrodnicki21
2012/08/16 13:59:01
Obiektywny, daj spokój - nie warto. W tej sprawie jaką poruszyłeś trzymam z Tobą sztamę w 100%. Nie czytaj nawet tych wymiocin...
-
Gość: Taxat, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/08/26 23:30:04
I PO co się nimi przejmujesz??? I tak będziesz dla nich be. Ale pamiętaj jedno: możesz PISać!!!