STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Blog > Komentarze do wpisu

Rozważania ze znajomym czyli o pracy dla radnego.

Ostatnio ze znajomym dziennikarzem sobie rozmawialiśmy o tym co się dzieje w mieście. Jeden temat nas bardzo zainteresował. Konkretnie chodzi o radnego Adamca i jego obecny brak pracy. Zaczęliśmy się zastanawiać gdzie w mieście o tak wysokim bezrobociu radny pracę znajdzie. No ja odpowiedziałem jasno – w spółce miejskiej i nawet zacząłem myśleć w jakiej spółce pracowników nigdy za dużo i znalazłem taką. Mój znajomy natomiast wymyślił inny sposób jak można bezrobotnego radnego zagospodarować. I szczerze mówiąc zastanawiam się czy przypadkiem jego słowa nie okażą się prorocze, a zawód dziennikarza zamieni na jakiegoś wróżbitę :)

 

Tak więc zacznijmy od początku. W rozmowie wynikło to, że nie możemy się doczekać, aż światło dzienne ujrzy informacja gdzie koledzy swojemu bezrobotnemu prace znajdzie. Ja w żartach oczywiście mówiąc o miejskich spółkach zacząłem się śmiać, że nawet bym się nie czepił gdyby zatrudnienie znalazł na radomskim lotnisku. Terminal się buduje, a wiadomo – na budowie każda para rąk się przyda. Pracy tam nie brakuje więc... tylko zakasać rękawy i do roboty. Gdyby nie fakt, że terminal z blachy można by rzec podaj cegłę Panie radny.

 

Znajomy natomiast zauważył inną możliwość. Zobaczcie – w samym PISie coraz bardziej krytykują wiceprezydenta Fałka. Wybory coraz bliżej, a jego decyzje były bardzo niepopularne i trzeba czymś to przykryć. A czym można najlepiej przykryć niż odwołaniem go z pełnionej funkcji i obsadzenie stanowiska wiceprezydenta kimś innym? Radny Adamiec i jego sympatyczna twarz do tego świetnie się nadaje. Ba nadaje się tym bardziej, bo wtedy PIS w kampanii będzie mogło śmiało powiedzieć co złego to nie my. Zły był ten Fałek i dlatego go odwołaliśmy. Teraz jak będzie wiceprezydentem ktoś inny to będzie cacy.

 

Swoją drogą to ja już nie mogę się doczekać gdzie radny zostanie zatrudniony. A jak wy myślicie? Trafi do miejskiej spółki, czy też przewidywania znajomego dziennikarza się sprawdzą?

 

Czekam na Wasze opinie.

czwartek, 17 stycznia 2013, obiektywnyradom
Polecane wpisy

Komentarze
2013/01/17 16:42:37
A na lotnisku owszem, pomocna dłoń pana radnego jak najbardziej się przyda:
- trwają intensywne (pomimo szalejącej zimy) prace montażowe tej NOWOCZESNEJ hali, którą przywieziono z Łodzi, a i inne ekipy maja pełne ręce roboty (porządkowanie terenu, kontrolowanie stanu ogrodzenia, czy prace porządkowe w tych kontenerach za terminalem). Zapraszamy i proponujemy wziąć ciepłe: buty, spodnie, kalesonki, kurteczkę, szaliczek, czapeczkę i rękawiczki. Każde ręce na wagę złota, ponieważ brakuje wykwalifikowanych profesjonalistów. ZAPRASZAMY!!!
-
Gość: marek, *.radom.vectranet.pl
2013/01/17 19:41:58
Prowadzę własną jednoosobową firmę, ale kilkakrotnie zdarzyło mi się zatrudniać pracowników na kilka miesięcy w roku. Zawsze pytałem, jakie są Pana/Pani kwalifikację. Zapytam tylko o jedno: oprócz oczywistej przynależności do jedynie słusznej partii, jakie kwalifikacje ma Pan radny, czy tylko poparcie ks. Biskupa Z. Jest wystarczającym argumentem w takim biednym mieście jak Radom????