STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Blog > Komentarze do wpisu

Jest praca, ale za frajer :)

Znaczy się kolejny raz głupiego szukają. Każda praca ma swoją wartość i kosztuje. Wolontariat? Tu chyba działa jedynie przy zajmowaniu się osobami starszymi albo dzieciakami. Kiedyś nawet sam działałem w jednej z radomskich świetlic. Czym zatem jest wolontariat dzisiaj? Zasada działania jest prosta – my zarobimy, a Ty rób za idiotę. Tak niestety to wygląda i nie jest to ważne w jakiej branży.

 

Na Airshow poszukują wolontariuszy. Impreza przecież zyski przynosi więc... kto w mieście o zajekurwabistym bezrobociu zarobi? Port lotniczy? Siły powietrzne wojska polskiego? Wszystko jedno kto – wolontariusze nie zarobią. W ostatnim zdaniu ich ogłoszenia przeczytałem „Szukamy bowiem ludzi chętnych do pracy, nie do wejścia na pokazy.” Powiem tylko tyle – już bym wolał placki zwane pizzą na pokazach za pieniądze robić, lub lać piwo niż za friko być dumnym, że zostałem wydymany. Kolejny raz w tym mieście.

 

To tyczy się wszystkiego. W stolicy praca czeka i nie tylko w stolicy. Jak zaproponowałem współpracę z jednym z portali poszło ogłoszenie na zasadzie kopiuj wklej i co? I jajco! Odpisano mi grzecznie, że szukają kogoś w innym charakterze mimo że dosłownie skopiowali to co im wcześniej zaproponowałem. Skoro więc nie chodziło im o kogoś takiego jak ja to o kogo? Nie wiem!

 

Cenowo też zszedłem na warunki radomskie. Zaproponowałem 1/3 tego co mi oferują w stolicy. Jednak to okazało się zbyt dużo. Piękna ta siła w precyzji. Jedno jest pewne. Puki za friko dostawali zdjęcia było pięknie. Jak zechciałem otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę... lepszy okazał się wolontariat. Tak więc Radomiu mój drogi. Jeśli dla młodych będziesz miał jedynie oferty pracy za frajer nie dziw się, że młodzi hurtem będą stąd wypierdzielać. Gdyby nie sytuacja rodzinna już dawno bym zamilkł i pisał o... No pewnie o Poznaniu.

 

P.S. A mimo wszystko szukam tu roboty. Jak by ktoś szukał fotografa, operatora kamery, grafika z własnym sprzętem i doświadczeniem (niekoniecznie udokumentowanym), ale najlepiej nie do wesel to niech się odezwie.

 

P.S.2 Jutro będzie o fontannach - mam nadzieję, że otwarcie będzie lepsze od samej skoczni.

piątek, 19 lipca 2013, obiektywnyradom
Polecane wpisy