STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Blog > Komentarze do wpisu

Konkursy według wiceprezydenta czyli praca za pracę. VIDEO

Co dobre szybko się kończy! Tym razem nie doczepie się magicznemu kalkulatorowi który z zadłużonego miasta wyliczył, że nas będzie stać, żeby dorzucić do lotniska ponad 25mln. Nie będę się pytał kiedy znajdzie się obiecywany inwestor. Po co pytać jak to są pytania retoryczne, a mimo że wielokrotnie zadawane zawsze zostają... bez odpowiedzi. Tym razem Ryszarda Fałka ciąg dalszy czyli sprawa samochodówki. Obejrzyjcie film.

 

Materiał telewizji Dami (skopiowałem na youtuba gdyż nie każdemu się otwierał z ich strony) – źródło: http://telewizja.radom.pl/dami-radom,,content,42,news,5571,telewizja,aktualnosci.html

 

Czyli w taki to sposób aby według wiceprezydenta w nieustawionym konkursie można dostać stanowisko. Ważniejsze od kwalifikacji jest BMW... czyli bierny mierny, ale wierny. Z rozmowy jaką z Wojciechem Bernatem przeprowadził Krzysztof Czaban wywnioskować można jasno o co chodzi w brakach formalnych. Największym brakiem był brak etatu dla kolegi radnego Sławomira Adamca.

 

Mój kolega też nie może znaleźć pracy jako nauczyciel historii. Wczoraj aż mu zaproponowałem, żeby się zapisał do PISu, a jako członek jedynie słusznej partii praca na pewno się znajdzie. Ba może gdy dyrektor się nie zgodzi to i na jego miejsce wskoczy – oczywiście w nie ustawionym konkursie ;)

 

P.S. Już jakiś czas temu pokazał się na facebooku profil ''nie dla Fałkizacji radomskiej oświaty" - możecie go znaleźć tutaj.

wtorek, 02 lipca 2013, obiektywnyradom
Polecane wpisy

Komentarze
Gość: krw1994, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/07/02 10:43:36
W Radomiu praktycznie wszystko działa pod PiS od Edukacji, przez Kościoły po Urzędy. Niestety radomianie mają swoje problemy, często wynikające z obecnie panującej nam władzy. Radomianie nie lękajcie się!
-
Gość: Marek, *.radom.vectranet.pl
2013/07/02 10:52:11
no i wreszcie ktos pokazal scisle skrywana tajemnice konkursow - czy tak samo bylo w szkole na firleju? czy tak samo bylo w szkole gdzie wiceprezydent uczy chemii? czy tak samo bylo z MDKiem? pytan mozna zadawac mnostwo a czlowiek z wasem nabierze wody w usta i nic nie odpowie - niech tylko inni nauczyciele pytan nie zadaja, bo jeszcze straca prace, lub w swoim milosierdziu wiceinteligent zamknie im szkole