STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Blog > Komentarze do wpisu

Kontrowersje wokół Air Show. Aktualizacja

Długo nie pisałem, bo nie było zbytnio o czym. Chwaliłem miasto za udane otwarcie fontann i reklamę Radomia na Discovery. Ostatnio w Radomiu wreszcie otworzono dworzec. Wrażenia mogą być mieszane, bo owszem czyściej jest, ale tyle czekać na ową czystość było ogromną przesadą. Większych zmian na dworcu trudno się dopatrzeć. Ale co tam nie ma co marudzić. Wreszcie mamy dworzec, a nie barak. Obecnie i w czasie mojego niepisania odbywają się na lotnisku w Piastowie Mistrzostw Europy w Akrobacji Samolotowej w klasie Advanced. Tam wszystkich miłośników lotnictwa można śmiało zaprosić. Gorzej już sprawa zaczyna wyglądać z Air Show.

Szczegóły imprezy w Piastowie możemy znaleźć na stronie www.airradom.pl. Co ważne – tutaj wstęp jest darmowy, a i z wnoszeniem napojów nie ma problemu. I właśnie o napojach będzie kolejna część notki.

 

Dzisiaj bowiem radomskie media podały, że na Air Show nie będzie można wnosić napoi. Podobno ze względów bezpieczeństwa. Nie wiem czy mam to obśmiać bo śmiać się z czyjejś ułomności jest ciężko. Spędzając cały dzień na słońcu i płacąc za wejście 40 zł będziemy musieli dopłacać za butelkę wody kolejne 5. Znając życie na jednej butelce się to nie skończy, a i zjeść coś będzie trzeba. Ale moment. Skoro wnoszenie napojów nawet w plastikowych butelkach będzie zabronione ze względów bezpieczeństwa (bo chyba plastik z butelki o pusty łeb organizatora można połamać) to czemu owe napoje zakupione również w plastikowych butelkach po lichwiarskich i odgórnie narzuconych cenach na terenie pokazów już owego zagrożenia nie stwarzają? Mam zatem propozycję. Skoro sami płacący za pokazy widzowie będą zmuszani do kupowania napojów na pokazach niech ta sama zasada dotyczy organizatorów. Niech nie będzie napojów dla wojaków naszych drogich. Nóżki przecież ma każdy i w długiej kolejce po kropelkę orzeźwienia postać sobie można.

 

Kolejny problem znalazłem na stronie Echa Dnia. W ich tekście możemy przeczytać „Wszystkie bilety i zaproszenia będą miały kody kreskowe, co ma uniemożliwić powtórne wykorzystanie biletu przez inną osobę.” OK. Rozumiem, że trzeba się zabezpieczyć, aby kilka osób nie wchodziło na tym samym bilecie. Można to jednak zrobić bardziej z głową. Można choćby walnąć pieczątkę na ręku lub coś w tym stylu. W tym przypadku może okazać się, że jeśli komuś skończy się gotówka na ową wodę i będzie chciał na chwile z terenu pokazów wyskoczyć po zastrzyk gotówki do ściany płaczu zwanej bankomatem już na teren pokazu nie wróci – przynajmniej na tym samym bilecie który w danym dniu nabył. Tak więc jeśli wyjdziemy z pokazów choćby na obiadek, a po nim będziemy chcieli na nie wrócić będzie nas czekać kolejny wydatek na kolejny bilet.

 

GRATULACJĘ – SIŁA W PRECYZJI, ale chyba tylko dojenia widzów.

 

Na oficjalnym profilu Air Show na Facebooku wrze. Potencjalni goście nie pozostawiają suchej nitki na organizatorach. Wielu z nich zapowiada bojkot imprezy, lub też oglądanie jej za darmo zza płotu. Jedno jest pewne - organizatorzy już zadbali o odpowiednie nagłośnienie imprezy i nawet wycofanie się z durnego zapisu w regulaminie i przeproszenie potencjalnych widzów nie wiele da i spora część ludzi zrezygnuje z przyjazdu do Radomia. Oficjalną stronę pokazów na Facebooku znajdziemy TUTAJ.

czwartek, 08 sierpnia 2013, obiektywnyradom
Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Ten sam co na FB, *.dynamic.gprs.plus.pl
2013/08/08 16:58:54
Drodzy ludkowie! Pozostaje nam żyć nadzieją, że tym razem alianci nas nie zawiodą i zapewnią celne zrzuty wody mineralnej za friko (może być nawet kranówa w PETach). Technika poszła do przodu, więc obszar zrzutu (sektory dla publiczności) nie powinny być zbyt małym celem. Wzywam do przygotowania bannerów reklamujących akcję i ułatwiających lokalizacje. Niech to będę np. prześcieradła na kijach, a na prześcieradłach wizerunek F16 z podczepionymi butlami Muszynianki czy innej gróźliczanki. Czuj duch - wszak jesteśmy w NATO ...
-
Gość: Marek, *.radom.vectranet.pl
2013/08/08 17:11:40
Wedlug mnie zakaz wnoszenia napojow jest czysta glupota juz w przy poprzednim airshow kolejki do wszystkiego co mozliwe byly gigantyczne - teraz beda jeszcze dluzsze, a ludzie beda mdleli z goraca. Nie chodzi tu o jakies 5 zl w ta czy w tamta strone. To jest tylko i wylacznie glupota i pazernosc organizatorow ktora sie odbije na zdrowiu i bezpieczenstwie widzow!
-
obiektywnyradom
2013/08/08 17:38:12
nie rozumiecie - tania woda nie zapewni bezpieczeństwa, ale finansowego dla organizatorów, a ta droga woda sprzedawana po odgórnie ustalonych cenach już owe bezpieczeństwo finansowe zapewni ;P
-
Gość: piotrek, *.sileman.net.pl
2013/08/08 18:28:17
W 2011 roku pod koniec imprezy ciepła 0,5 litrowa woda kosztowała 10zł a można bylo wnosić swoje więc co będzie teraz? Po darmową wodę z wodociągów (reklamowali ją ze zdatna do picia) trzeba było stać ponad godzinę . Piwo było tańsze od wody. Jestem pewien ze jeśli będzie ładna , słoneczna pogoda a swoich napoi nie można będzie wnosić to ok 15tej wody braknie.
-
Gość: mig, *.dynamic.gprs.plus.pl
2013/08/08 20:53:10
zawsze najwazniejsze sa pieniadze niestety.... trzeba utrzymac tamtejsze bufety... komus malo jest kasy
-
Gość: Robey, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/08/09 08:12:35
Pomijając rozpisywanie się na temat głupoty organizatorów, Adam podałeś odnośnik do profilu na facebooku... i tyle z tego zostało, pewnie ludzie ich wirtualnie zlinczowali... jeżeli chodzi o wodę, lecę do kumpla na małęczyn, loty są prawie nad jego domkiem...
-
Gość: Radom Lokalne, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2016/04/04 02:26:41
Ogłoszenia Radom - Darmowe ogłoszenia Radom oraz lokalny Katalog firm Radom - Radom 24 - Radom Lokalne.

Zapraszamy.