STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Blog > Komentarze do wpisu

Podsumowanie Air Show – zdjęcia z imprezy.

Od początku Air Show w Radomiu byłem na nim obecny. W tym roku jednak przez zgrzyt organizacyjny związany z wnoszeniem napojów pierwszego dnia pokazy obserwowałem pod płotem lotniska. Nie było źle – wiele osób również w ten sposób podziwiało akrobacje pilotów. Drugiego dnia jak już zakaz został zniesiony przybyłem na lotnisko. Jak zatem oceniam samą imprezę? Jak zwykle bardzo pozytywnie. To bardzo dobra reklama dla miasta i oby następne pokazy również się u nas odbyły.

Oczywiście kilka rzeczy można by lepiej dopracować. Mimo zakazu wnoszenia napojów miasto stanęło na wysokości zadania zapewniając darmową wodę. Sam nawet z niej skorzystałem głównie aby przy miejskim stoisku zrobić sobie zdjęcie :) i muszę przyznać, że kolejek do dystrybutorów nie było, a sama woda była chłodna i orzeźwiająca.


Wystawa statyczna również cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Co do cen... hmmmm powiedzmy, że piwo było w normalnej cenie. Przy piwie jedynie przeraziła mnie długa kolejka, ale dosyć szybko się poruszała tak więc ogólnie było dobrze, a piwo chłodniutkie. Z jedzeniem różnie bywało. Niektóre firmy serio przegięły z cenami, ale za to inne już tak z nimi nie szalały więc przy odrobinie chęci można było znaleźć jedzenie w przyzwoitej jak na taką imprezę cenie.

kolejki do piwa

takie ceny zaoferowała nam radomska pizzeria Tomato - buuuu chciwość nie popłaca :P


Dopracowania wymagały służby porządkowe, bo... w niektórych miejscach miałem wrażenie, że ich wcale nie było. Kolejnym problemem była łączność. Telefon dosyć często zarówno mnie jak i znajomym gubił zasięg. O internecie mobilnym mogłem sobie tylko pomarzyć.


Tak więc już podsumowując twierdzę, że impreza była bardzo udana. Mam również nadzieję, że kolejna jej edycja pozostanie w Radomiu, a niedociągnięcia przy kolejnej organizacji zostaną poprawione. I szczerze serdecznie proszę wojskowych, aby na przyszłość już się nie wygłupiali z idiotycznymi zakazami, bo w ten sposób ośmieszacie coś co jest świetną wizytówką zarówno dla miasta jak i dla organizatorów. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania zdjęć. - Ze względu na ich ogrom na karcie będę je dodawał sukcesywnie :)

coś dla najmłodszych też się znalazło :)

 

jak to się duży uśmiecha :)

 

 

poniedziałek, 26 sierpnia 2013, obiektywnyradom
Polecane wpisy

Komentarze
2014/06/26 14:59:33
Fajne show, ogólnie nie wiem, czy coś w tamtym roku w Radomiu było ciekawszego. Dobra organizacja, dużo ludzi, stoiska (np. artykuły biurowe sklep) oraz atrakcji (dla dzieci) - bardzo bylam z tego zadowolona!