STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Blog > Komentarze do wpisu

Skąd goście na Air Show?

Statystyki nie kłamią. Wczoraj mój blog przeczytała duża ilość ludzi zainteresowanych tematem pokazów lotniczych w naszym mieście i problemem z wnoszeniem napojów. Z jakich miast zatem czytelnicy zaszczycili mnie swoją obecnością na mojej stronce?

 

Oto lista miast oprócz Radomia oczywiście:

Warszawa, Lublin, Łódź, Katowice, Wrocław, Szczecin, Częstochowa, Rybnik, Kraków, Poznań, Serock, Grajewo, Skarżysko Kamienna, Siemianowice Śląskie, Piła, Zwoleń, Krosno Odrzańskie, Kielce, Elbląg, Łomża, Murowana Goślina, Gliwice, Ostrów Mazowiecka, Jasło, Olsztyn, Gdańsk, Kozienice, Milanówek, Suwałki, Białystok, Bydgoszcz, Kędzierzyn Koźle, Rzeszów, Chorzów, Dębica, Płock, Puławy, Koło, Kluczbork, Pyskowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Tarnów, Jedlicze, Dąbrowa Tarnowska, Stalowa Wola, Węgierska Górka, Żywiec, Sokołów Podlaski, Aleksandrów Łódzki, Krosno, Toruń, Oława, Sochaczew, Łask, Jaworzno, Jelenia Góra, Strzegom, Nowy Sącz, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Siedlce, Piaseczno, Koszalin, Sieradz, Trzemeszno, Olkusz, Wejherowo, Chełm, Biała Podlaska, Jarosław, Kwidzyn, Grudziądz, Janów Lubelski, Tomaszów Mazowiecki, Łęczyca

 

Byli też goście z Holandii, Czech, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Węgier, USA, Włoch, Niemiec, Francji, Turcji, Chorwacji, Ukrainy.

 

W sumie wczorajsze teksty przeczytało 1020 osób. Ktoś może mi powiedzieć, że piękną reklamę zrobiłem miastu. Owszem o wiele przyjemniej by było zrobić miastu dobrą reklamę, ale przypomnę tylko, że burza dużo wcześniej się rozpętała na Facebooku, a i inne portale (GW i Echo Dnia) napisały teksty na ten temat przede mną. Radom24 napisało tekst mniej więcej w tym samym czasie. Kto zatem jest odpowiedzialny za tą piękną reklamę pokazów? Sami organizatorzy którzy tak idiotycznie ułożyli regulamin zakazując wnoszenia własnych napojów.

 

I tym cudownym sposobem wyszła im zajebista reklama za przysłowiową flaszkę. Gratulacje!

 

P.S. Dla mnie to też było zaskoczenie, że lokalnego bloga odwiedzili ludzie z całej Polski i z za granicy. Gdyby tekst poszedł wcześniej pewnie bym pobił dzienny rekord odwiedzin który wynosi 1269 (niewiele zabrakło, bo było 1020 odsłon) Ktoś się zapyta skąd ludzie wiedzieli o tym blogu? Sam byłem tego ciekaw i okazało się, że niektórzy pasjonaci lotnictwa podlinkowali mnie na portalach lotniczych. To pewnie za ich pośrednictwem moje wczorajsze teksty aż tak się rozeszły. Mimo wszystko dziękuję za zainteresowanie chociaż bym wolał aby zainteresowanie budził pozytywny wizerunek miasta, a nie głupie zakazy na największej lotniczej imprezie w Polsce.

piątek, 09 sierpnia 2013, obiektywnyradom
Polecane wpisy

Komentarze
Gość: istvan, *.catv.broadband.hu
2013/08/10 18:29:38
I to święta prawda czytaliśmy potwierdzamy z Węgier Pozdrowienia a jeśli o air show chodzi to raczej ludzie częściowo zrezygnują z przyjazdu woda w cenie benzyny co to qurwa jest.