STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Blog > Komentarze do wpisu

Stanowisko prezydenta miasta w sprawie Air Show.

Na profilu prezydenta miasta Andrzeja Kosztowniaka pojawiło się jego stanowisko dotyczące regulaminu pokazów lotniczych, a konkretnie punktu który zabrania wnoszenia własnych napojów.

 

Na jego profilu możemy przeczytać: „Wprowadzone zasady wnoszenia i dystrybucji napojów podczas Air Show 2013 uważam za nie najlepsze. Będziemy rozmawiać z wojskiem o możliwości zmiany regulaminu. Też jestem tymi rozwiązaniami zaskoczony. Mam nadzieję, że uda się je zmienić ”. Dalej w komentarzach prezydent również odniósł się do sprawy pisząc: „Pojawiło się wiele negatywnych opinii w Internecie atakujących Miasto za zaistniała sytuację. Jesteśmy współorganizatorem imprezy, ale przyjęte rozwiązania w zakresie dystrybucji napojów nie były z nami konsultowane.”

 

Nie pozostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki i kibicować prezydentowi w jego działaniach na rzecz zmiany głupiego zapisu.

czwartek, 08 sierpnia 2013, obiektywnyradom
Polecane wpisy

Komentarze
Gość: dam, *.internetdsl.tpnet.pl
2013/08/08 20:10:28
Wszystkim, którzy będą dojeżdżać na Air Show w Radomiu samochodem polecam wcześniejszą rezerwację parkingu on-line przez parkomi.pl wygodnie i bez stresu w dzień imprezy.
-
Gość: kibic, *.vtelecom.pl
2013/08/08 20:43:19
nie będę dokładał do radomia, mam 100km w jedną stonę i jeszcze za wodę mam tyle płacić, skandal
-
Gość: nicki, *.mt.pl
2013/08/08 21:08:35
Zakaz wnoszenia wody jest absurdem rodem z PRL. Jeżdżę po całej Europie na pokazy lotnicze i NIGDY, powtarzam NIGDY z takim traktowaniem ludzi się nie spotkałem. Jadę ponad 300km na pokazy nie po to, żeby stać 2 godz. w kilometrowej kolejce po coś do picia. Wyobrażam sobie sceny przy wejściu na pokazy, gdy ochrona będzie ludziom próbowała odebrać przyniesione napoje. Ciekawe, co napiszą o tym ludzie z zagranicy. KPINA!!!!
-
Gość: , 78.9.6.*
2013/08/08 21:25:31
Bezczelność ze strony organizatora który podjął taką decyzję. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Czysty przykład jak organizator który podjął taką decyzję chce bezczelnie się wzbogadzić, tymbardziej że firma dostarczająca wodę również podała informację iż dali promocyjną cenę. Bardzo piękna zachłanność. No to Radom pięknie się pochwali przed całą Europą. Rozumiem zysk chęci ale nie chęć czystego złodziejstwa, w Szymanowie pod Wrocławiem (gdzie mam najbliżej) w tamtym roku bardzo fajnie zorganizowali sobie zarobek, mianowicie wykupując cegiełkę za 5zł która pozwalała na wjazd samochodem, na stworzony parking na terenie aeroklubu. A zarobić można na inny sposób, loty widokowe, piwo, jedzenie...jest masa rzeczy na których można zarobić ale zakaz wnoszenia własnej wody to czyste złodziejstwo. Gdybym miał jechać ponad 300km i do tego jeszcze wydawać na głupią wodę 5 zł to w życiu bym nie pojechał. tak swoją drogą ciekawe ile osób będzie...
-
obiektywnyradom
2013/08/08 21:44:58
przypominam tylko, że miasto Radom jedynie współpracuje z organizatorem pokazów którym jest wojsko tak więc... chyba na nowy czołg zbierają, albo samoloty dla VIPów
-
Gość: noname, *.elblag.vectranet.pl
2013/08/08 23:29:19
no i dobrze gada, kiepska reklama dla miasta i tej imprezy, oby cos sie zmienilo
-
Gość: pilot-amator, *.ssp.dialog.net.pl
2013/08/09 20:15:15
Również mam złe odczucie odnosnie regulaminu ,właśnie odwiedziłem stronę organizatora i jestem mocno rozczarowany , ciekawe może w 2014 r. zrobią opłate klimatyczna
.Mam 380 km w jedną stronę rodzina 4 os. hotel,wejsciówki ,woda ... chyba zrezygnuję .pozdrawiam wszystkich sympatyków
-
Gość: istvan, *.catv.broadband.hu
2013/08/10 18:33:22
No to przechodzi ludzkie pojęcie żeby normalnie prywatną publiczną wodę we własnej butelce nie można było wnieść, to co prezydenci ze Ameryki przylecą?. sami w loży vipów się za darmo ochlają, a człowiekowi wody bronią. To ja się pytam? "czy jest suchy chleb dla konia"