STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Blog > Komentarze do wpisu

O referendum w Warszawie i nie tylko.

Oj proszony o ten tekst byłem długo przez różnych ludzi i się nie złamałem nic nie napisałem na ten temat, bo przecież mam pisać o sprawach lokalnych więc jak się ma referendum w stolicy do Radomia? Rozumiem, że jak Warszawa będzie mniej kasy ściągała to więcej dla Radomia skapnie ergo im stolica gorzej rządzona tym dla Radomia lepiej.

 

Wielu ludzi którzy prosili mnie o ten tekst są za odwołaniem Hanki. Ja zadam pytanie dlaczego? No bo popatrzmy na sprawę z dystansu. Najpierw sami z Radomia wyjechali za pracą do tej złej Warszawy a teraz i ona im nie pasuje? Kurcze ja w mieście również pracy znaleźć nie mogę, a w stolicy i owszem. Skoro zatem radomianom tak nie pasuje HGW w Warszawie może powinni się zastanowić czemu opuścili Radom i tutaj takie referendum urządzili, bo skoro jest tak dobrze dlaczego jest tak źle.

 

Piszę to dosłownie, bo poseł Hofman pierdzielił na antenie TVN24 głupoty o trudnościach z dopisaniem się do listy wyborców. Nosz kurwa mać by się chciało rzec! Czy PiS z Warszawy chce zrobić drugą Jedlnię Letnisko? Chyba pamiętamy cyrki jakie tam się odbywały z dopisywaniem wyborców które w późniejszym czasie zakwestionował sąd. Ale moment jak dobrze pamiętam to wcale trudno nie było. Sam Eryk Brodnicki – Radomianin studiujący w stolicy należący do młodzieżówki PiSu sam niedawno chwalił się na swoim blogu, że się dopisał i wcale to nie stanowiło problemu. Zatem kto tu się mija z prawdą???

 

Na koniec zagadka trochę w innym temacie: zadałem kilku radnym, posłom, działaczom PiSu, i pracownikom urzędu (nie napiszę dokładnie, bo nie chcę aby za kontakty ze mną podpadli) pytanie – miasto kupuje mieszkania komunalne (co jest w pełni słuszne) w kwocie 3050 zł za metr, ale nawet obecnie na gratce u tego developera mieszkania stoją po 2990 zł za metr więc jaki interes robi miasto kupując hurtem drożej niż developer sprzedaje w detalu? i nawet sie nie proboje negocjowac ceny http://dom.gratka.pl/mieszkania-sprzedam/lista/mazowieckie,radom,staroopatowska,ul.html

i zgadnijcie ile osób z przedstawicieli PiSu udzieliło mi na to pytanie odpowiedzi? Podpowiem... żadnej merytorycznej odpowiedzi nie dostałem. Nawet radny który niedawno mówił o tym jak to przez facebooka można się z nim kontaktować.

 

Odpowiedź dostałem jedynie od przedstawicieli opozycji... którzy też nie widzieli w kupnie mieszkań komunalnych interesu miasta (może inaczej twierdzili, że mieszkania komunalne są potrzebne, ale nie w tej przepłaconej cenie)

Siła w precyzji :)

niedziela, 13 października 2013, obiektywnyradom
Polecane wpisy

Komentarze
Gość: RadomLokalne.pl, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2016/04/04 02:18:55
Ogłoszenia Radom - Darmowe ogłoszenia Radom oraz lokalny Katalog firm Radom - Radom Lokalne.

Zapraszamy.