STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Kategorie: Wszystkie | TV | aktualności | o nas | reklama | sondy
RSS

aktualności

poniedziałek, 25 lutego 2013
Na początku chciałem serdecznie podziękować za niewątpliwą reklamę jaką miastu w mediach ogólnopolskich zrobiła grupka zamaskowanych krzykaczy. Szczerze mówiąc za takie usługi reklamowe to ja dziękuję, bo dzięki nim jako miasto nie jesteśmy pozytywnie postrzegani. Jedyny wizerunek jaki się buduje dzięki ich działaniom jest chyba taki, że z Radomia ludzie normalni już dawno wyjechali. Ja takiej reklamy dla mojego miasta sobie nie życzę! W dalszej części o Uniwersytecie.
sobota, 23 lutego 2013
Pamiętacie zapewne jak całkiem niedawno w Radomiu odbyła się pikieta niespełna normalnej młodzieży która chcąc delegalizować SLD paliła flagę Platformy, gazetę wyborczą i książkę o akustyce sal? Teraz domyślam się że ta sama grupka zamaskowanych młodzieńców domagała się wolności słowa. Problem w tym, że wolność słowa polega na tym, że każdy może się wysłowić, a zakłócanie wykładu które miało miejsce jest po prostu jej ograniczaniem.
piątek, 22 lutego 2013
Specjalnie się nie czepiałem. Ba nawet sam zauważyłem literówkę na blogu przewodniczącego/przewodniczącej rady miejskiej w Radomiu dopiero gdy zdjęcia z owego wpisu zamieszczono na jego profilu na fejsie. Zamieszczono i... cisza. Co za tym stoi? Ja tam nie wnikam tym bardziej będąc orientacji zdecydowanie hetero w przewodniczącego wnikać nie chcę za to trochę obśmieję :)
środa, 20 lutego 2013
No to smutny powrót do rzeczywistości. Tydzień w Międzyzdrojach minął zaskakująco szybko, ale to tak zwykle jest gdy pobyt umila pewna wyjątkowa osóbka :). Nie wiem jak to jest z tym czasem, bo gdy pracuję to on się jakoś niesamowicie dłuży, a gdy go spędzam na rzeczach przyjemnych to nawet nie wiadomo kiedy mijają godziny, dni, tygodnie :). No dobra wracamy na nasze lokalne podwórko, bo po powrocie tematów jest mnóstwo.
wtorek, 12 lutego 2013
Pewnie się zastanawiacie dlaczego na blogu taka cisza. Powód jest prosty. Jestem na upragnionym urlopie, ale jak wrócę to postaram się nadrobić wszytkie zaległości. W tym roku mi trochę odwaliło bo zaiast na narty to zimą wybrałem się nad morze, a konkretniej do Międzyzdrojów. Kto ma mnie w znajomych na fejsie ten wie, że jak do tej pory wyjazd bardzo udany, bo nie ważne gdzie... nawet morze zimą z super dziewczyną jestsuper :-) Pozdrawiam
sobota, 02 lutego 2013
No i pojawił się na blogu posła Suskiego kolejny wątek pomnikowy. To jak by tylko tego nam było potrzeba w Radomiu do pełnego dobrobytu i dostatku. Nie ważne, że ludzie nie mają pracy, nie ważne, że młodzi masowo opuszczają miasto. Najważniejsze, że będziemy mieli nową atrakcję turystyczną. Są też dobre informacje. Chyba ktoś rozsądny powstrzymał gigantomanie posła Suskiego, bo z tego co pisze na blogu można wywnioskować, że pomnik doznał kurczycy. Nie wiemy ile dokładnie będzie miał teraz wysokości, ale z cena z planowanych 300 tyś zmniejszyła się na 200.
piątek, 01 lutego 2013
Czasami zastanawiam się dlaczego mam takie wrażenie, że władze miasta zamiast nim zarządzać bawią się w biuro pośrednictwa nieruchomości. W tekście przytoczę więcej przykładów takiej działalności miasta. Jednak teraz zamieszczam newsa. Sam wiceprezydent zaszczycił radomską scenę blogową swoją obecnością. Tak więc Rysiek bloguje:) jego adres to: http://ryszardfalek.blox.pl – mimo osobistej niechęci do działań wiceprezydenta życzę mu jednak powodzenia i wytrwałości w blogowaniu.