STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Kategorie: Wszystkie | TV | aktualności | o nas | reklama | sondy
RSS

aktualności

czwartek, 29 listopada 2012
Czy Radom do jasnej cholery jest dziurą zabitą dechami? Pozwolę sobie przekląć po raz kolejny. Kurwa mać! Politycy nieroby weźcie się wreszcie do roboty, bo nie jasny szlag trafi. Ktoś zapyta dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Chodzi o jedną rzecz to znaczy pociągi.
niedziela, 25 listopada 2012
To tylko mała zajawka dzisiejszego tekstu o spotkaniu w sprawie katastrofy smoleńskiej. Jak na razie Macierewicza brak i zostało wysłuchiwanie programu PIS. Kampania czy wykład? Dalej już po wykładzie albo... może w trakcie kampanii :)
Oj działo się działo, a ja jakoś zamilkłem. Najważniejsza sprawa to, że urodziny się udały :) kaca trzeba było leczyć. Co więcej. Prezydent poszedł chyba do laryngologa bo usłyszał głosy oburzonych sprawą domu dziecka i na szczęście placówka pozostanie w swojej siedzibie. Czasami się zastanawiam czy obecna ekipa nie nadawała by się lepiej do prowadzenia firmy zajmującej przeprowadzkami niż zarządzaniem miastem.
czwartek, 22 listopada 2012

Dziś nie napiszę nic o polityce. Dzisiaj się starzeje więc idę przygotować wieczorną imprezę. Ehhh które to już urodziny? Niestety ostatnie dwudzieste. Tak więc zamiast zerkać w wolnym czasie co się w Radomiu dzieje szykuje się na wieczorne picie!. A jak Majowie mieli rację i w grudniu będzie koniec świata to nawet uda mi się umrzeć jeszcze młodo :)

10:42, obiektywnyradom , aktualności
Link Komentarze (1) »
środa, 21 listopada 2012
Już w niedzielę w Wyższej Szkole Handlowej będziemy mogli się spotkać z Antonim Macierewiczem. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17. Sam z czystej ciekawości również się pojawię, ale trudnych pytań nie zamierzam zadawać. Jeszcze oko podobno do końca niewyleczone, a nie zamierzam po raz kolejny oberwać.
wtorek, 20 listopada 2012
Prawo i Sprawiedliwość rządzi już w Radomiu 6 lat. Postanowiłem się zagłębić w temacie jak wyglądał w tym czasie w Radomiu deficyt budżetowy. Tak więc zacznijmy od początku. Gdy PIS przejmował w mieście władze Radom był już zadłużony, ale na jedyne około 60mln zł.
poniedziałek, 19 listopada 2012
Za 100 milionów stanie nowa Fabryka Broni ”Łucznik” w Radomiu. Ma być gotowa przed wyborami samorządowymi. Pierwszą łopatę pod budowę chwyciła Pani marszałek Ewa Kopacz (PO). Pan Prezydent Andrzej Kosztowniak (PiS) też chwycił za szpadel i… oddać go nie chciał!
Przez ostatnie dni mam wrażenie, że na radomskim podwórku jakoś się uspokoiło. Jak by mgła przesłoniła wszystko. Albo jesienna deprecha ludzi dopada, że jakoś tak spokojnie, albo ja już nie wiem. Dla mnie to już lepiej, bo mimo że nie mam zbytnio o czym pisać mogę nadgonić zaległości w pracy. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:)
piątek, 16 listopada 2012
Jaki mamy dług? Według artykułu na portalu cozadzien.pl dług miasta ma koniec 2012 roku wyniesie ponad 370mln zł. Jak zatem zapowiada się kolejny rok 2013? Chyba trzeba szczególnie podkreślić tą trzynastkę, bo w przyszłym roku dług ma nam urosnąć o kolejne 40 mln zł czyli łącznie ma wynieść około 410mln zł. Z tego miejsca składam serdeczne wyrazy współczucia dla przyszłych rządzących, bo jedyne co będą mogli obiecać to nie walkę z bezrobociem i rozwój miasta, a spłacanie długów nieudolnego ekonomisty.
czwartek, 15 listopada 2012
Założyłem fotobloga czyli... odpocznijmy od polityki. Niestety ze względu na moje częste wyjazdy nie będę tak często publikował nowych postów jak na tym blogu, ale postaram się również systematycznie dodawać nowe fotki.
środa, 14 listopada 2012
No może nie teraz, ale na pisanie zbytnio czasu nie miałem. Dzisiaj jednak znajdując trochę wolnego czasu postanowiłem się pobawić moim nowym nabytkiem. Znaczy się nowym obiektywem do aparatu - rybim oczkiem. Tak się czasami zastanawiam czy nie utworzyć dodatkowo jakiegoś Radomskiego fotobloga. Tym razem już z daleka od polityki.
niedziela, 11 listopada 2012
Konkretnie informacja o śmierci mojego znajomego, świetnego dziennikarza i wykładowcy Wojciecha Słodkowskiego. Kilkakrotnie miałem przyjemność współpracy z nim. Dalej pozwolę sobie żywcem zacytować tekst z Gazety Wyborczej.
sobota, 10 listopada 2012
Koleżanka w poprzednim tekście zwróciła uwagę na ruszającą już świąteczną machinę. Jedno jest pewne wszystkie święta się komercjalizują. Ja jednak nie widzę w tym nic złego. Skoro ktoś może więcej zarobić niech zarabia. Sami zadajmy sobie pytanie jak my przeżywamy Boże Narodzenie. Czy jest ono dla nas jedynie komercyjnym świętem z prezentami czy również okazją do spędzenia czasu z rodziną, przeżyciem duchowym i religijnym, oraz radością jaka wiąże się z tym świętem.
…więc jak nic w radyju zaraz poleci „Ol aj łont for Krismas is ju”. Już pojawiły się pierwsze wystawy świąteczne, a jest dopiero 10 listopada! Co roku mam wrażenie, że w tym roku machina nakręca się wcześniej niż w poprzednim. Ktoś pamięta kiedy dokładnie ruszyła w zeszłym roku?
piątek, 09 listopada 2012
Ze względu na oko do wtorku mam wolne i to mnie bardzo cieszy. Cieszy tym bardziej jak czytam o kolejnych opóźnieniach pociągów na trasie Radom – Warszawa i z powrotem. Niestety jestem zmuszony pracować w stolicy, bo tutaj... ech no sami wiecie jak jest w Radomiu z pracą. Jak już ktoś znajdzie pracę, ale taką bez znajomości czyli w Wawce to marnuje czas na dojazdy, albo wyjeżdża na stałe Radomia.
czwartek, 08 listopada 2012
Po wczorajszej kontroli o oko już się nie boję. Podobno rogówka goi się dobrze, ale przez jakiś czas ostrości w tym oku nie uzyskam. Dopiero jak mi rogówka całkiem się zagoi będę mógł normalnie widzieć, Jednak to i tak dobra informacja, bo widać, że jednookim piratem nie zostałem :) Jedyne co się zmieni to szkiełko w okularach, ale to również za czas jakiś.
wtorek, 06 listopada 2012
Mimo mojej jednookiej ślepoty postanowiłem coś napisać. Otóż wczoraj dostałem od znajomego link do strony bloga jednego z członków młodzieżówki Palikota. Jego adres to http://karolwrochna.blog.pl/ Zaznaczam jednak, że całej radosnej twórczości jeszcze nie przerobiłem, ale po przeczytaniu kilku tekstów apeluje do wszystkich radomskich blogerów. Nie popadajmy w ekstrema.
niedziela, 04 listopada 2012
I co ja robię tu...chciało by się rzec. Radom – siła w precyzji, lub Radom tu biją. W dniu wczorajszym udało mi się zarobić, ale niestety tylko po gębie. Widać niektórzy nie nauczeni, że człowieka w okularach się w twarz nie uderza. Niestety z powodu wczorajszego oberwania będzie przerwa w pisaniu bloga przynajmniej na tydzień. Ten wpis obecnie ledwo piszę, a robię to tylko z szacunku dla moich czytelników.
czwartek, 01 listopada 2012
Dzisiaj sobie odpuszczę. Nie będę nikogo krytykował zwłaszcza naszych rządzących. Taki dzień jak dziś wszyscy powinniśmy spędzić w spokoju, zadumie, modlitwie i odwiedzaniu grobów naszych bliskich. Tak też i ja już uczyniłem.