STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Kategorie: Wszystkie | TV | aktualności | o nas | reklama | sondy
RSS

aktualności

piątek, 29 marca 2013

Pamiętacie taką wersję jajek?

 

Jak widać ostatnio na pisanie brakowało czasu, ale postaram się poprawić. W tym wpisie chciałem bardzo krótko złożyć Wam życzenia świąteczne. Oprócz rodzinnej atmosfery mogę dorzucić jeszcze życzenia szczęścia. Żebyście w lany poniedziałek nie oberwali jakimś H2O w postaci stałej. W taką pogodę sople jeszcze mogą spadać więc... uważajcie :)

wtorek, 19 marca 2013
Dzisiaj w pierwszej kolejności zapraszam na koncert jazzowy do Łaźni na godzinę 18. Wstęp jest wolny więc nawet Ci dla których liczy się każda złotówka nie będą mieli zbędnych wydatków. Więcej informacji na temat koncertu znajdziecie na stronie internetowej Łaźni http://www.laznia-radom.pl/. Teraz natomiast przejdę do... no sam nie wiem jak to nazwać. Tego czegoś co jest zadaszeniem dla strefy VIPa, a chyba wyszła ci..
niedziela, 17 marca 2013
Całkiem niedawno przeczytałem artykuł na GW o oszczędnościach na Uniwersytecie. I właśnie z końcówki tego artykułu dowiedziałem się, że ze względu na oszczędności w tym roku może się nie odbyć wiosna studencka. Tak więc Radom – uniwersyteckie miasto, ale bez święta studentów? Brzmi to ciekawie, ale mam dziwne wrażenie, że rektor wziął przykład z najbardziej obecnie znanej osoby z Radomia. Konkretnie z chytrej baby.
czwartek, 14 marca 2013
Wszystko zaczęło się od mojego tekstu na blogu dotyczącego miejskiej aplikacji Radom mobile. Z ciekawości ją uruchomiłem i okazało się, że propozycje imprez które mi pokazywała były imprezami bardzo nieaktualnymi. Może dlatego też trochę pochopnie założyłem, że mimo tego że miasto aplikację (z założenia całkiem fajną) posiada to już jej obsługa i uaktualnianie stanowi dla urzędników nie lada problem. Jednak to założenie okazało się błędne, a problem tkwił w samej aplikacji (w wersji na androida). Dlatego za zamieszanie i moje założenie, że problem tkwi w urzędzie przepraszam.
środa, 13 marca 2013
Na początku daję pochwałka przewodniczącemu rady miejskiej. Piszę to na samym początku gdyż naprawdę rzadko się zdarza, że mam okazję za coś go pochwalić, a i chyba z wzajemnością za sobą nie przepadamy. Jednak jak się znalazła okazja to i pozytywy trzeba zauważyć więc zauważam. Tak więc na swoim blogu przewodniczący ostatnio podjął temat degradacji naszego miasta i planowanej likwidacji oddziału Mazowieckiej Spółki Gazowniczej w Radomiu. Temu trzeba się jasno sprzeciwić. Już wiele instytucji z Radomia szukając oszczędności przeniosły się do „taniej” stolicy. My zatem powiększamy już i tak duży kapitał – ludzi bezrobotnych.
niedziela, 10 marca 2013
Lansować się lubi każdy. Całkiem niedawno prezydent lansował się na plakatach o konsultacjach społecznych. Teraz znów konsultacje mają być więc i kolejna okazja, żeby powiedzieć Ibiszowi jak to chce się z nim zatańczyć będzie. Jest jeden problem. Z poprzednich konsultacji wyszła dupa, albo o oświecony zapomniał ludziom powiedzieć, że konsultacje nie dotyczą obecnego budżetu. W taki sposób to możemy sobie dyskutować wszystko tylko nie wiadomo kiedy to będzie zrobione.
środa, 06 marca 2013
Pamiętacie jak nie tak dawno władze miasta budowę Kauflanda przedstawiały jako sukces. Władze również zabiegały jednak mało skutecznie o budowę Castoramy na Brzustówce. Tak więc teraz czekam kiedy to władze w mieście odtrąbią następny sukces, bowiem ma powstać kolejny market, a jedynie takich inwestorów ostatnio w mieście przybywa jak grzybów po deszczu.

 

Wczoraj wszyscy się dowiedzieliśmy, że radny Piotr Szprendałowicz został uniewinniony od oskarżeń jakoby nie zdawał egzaminu strzeleckiego, a został myśliwym. Nie wiem czy mam gratulować uniewinnienia czy też nie, bo rozmawiając podczas kampanii wiedziałem, że zarzuty były bezpodstawne. Mnie natomiast zastanawia jakie oskarżenia się posypią w kolejnych wyborach samorządowych. I oczywiście mówię o tych bezpodstawnych które będą przez długie lata ciągnęły się za polityczną konkurencją. To w tym temacie wszystko.

Pozdrawiam.

niedziela, 03 marca 2013
W ostatnim tygodniu trochę się opieprzałem, ale tylko blogowo. W pracy jednak trzeba było nadrobić zaległości po moim wyjeździe, a w tym czasie w mieście... działo się oj działo. Głównymi informacjami jakie mi się rzuciły w oczy były proponowane ulgi dla rodzin wielodzietnych i wznowienie prac remontowych naszego dworca. No to co? Na cześć PKP hip hip hura? Czy też może znowu usłyszymy o kolejnym przesunięciu terminu oddania dworca, co mnie nawet by nie zdziwiło, ale czego ani sobie, ani Wam nie życzę.