STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Kategorie: Wszystkie | TV | aktualności | o nas | reklama | sondy
RSS

aktualności

poniedziałek, 29 kwietnia 2013
HURAAAAA! Wygraliśmy, pokonaliśmy inne miasta. Nie daliśmy im żadnych szans! Wreszcie się doczekaliśmy. My Radomianie możemy być dumni Wreszcie jesteśmy na pierwszym miejscu ogólnopolskiego konkursu. Jaki zatem konkurs wygraliśmy? Wygraliśmy makabryłę roku naszym przepięknym zadaszeniem stadionowej strefy VIP. Jak już wiele razy pisałem jakie VIPy taka wiata, a teraz mogę jeszcze dodać... taka też nagroda.
poniedziałek, 22 kwietnia 2013
Już jakiś czas temu na radomskiej Wyborczej pokazał się tekst "Wieczorowy plastyk. To czeka uczniów w czasie remontu". Tekst niestety przeszedł bez większego echa więc postaram się to echo wytworzyć. Niech się czkawką odbijają głupie decyzje wiceprezydenta. Niech po pustej głowie dźwięczy głupek, głupek, głupek... bo inaczej tego nazwać nie można jak tylko głupotą.
czwartek, 18 kwietnia 2013
Głupi tytuł? Może i głupi, ale chciałem pokazać jak to my... bierzemy przykład z lepszych. Niestety nie tam gdzie trzeba. Jedno jest pewne - w bezrobociu i jakości życia różnimy się zasadniczo. W czym zatem upatruje podobieństw? O tym w dalszej części. Z góry życzę dobrego humoru przy czytaniu.
wtorek, 09 kwietnia 2013
Wczoraj pokazano nam wizualizację pomnika. Co mam powiedzieć jak ktoś się uprze to nawet największy kretynizm potrafi zrobić. Jedynie mogę podziękować konserwatorowi, bo nie pozwolił, aby ten kretynizm upamiętniania osób nie związany z miastem był tak monumentalny jak chcieli jego twórcy.
czwartek, 04 kwietnia 2013
Wczoraj wszedłem na radom24.pl i przeczytałem o nowych zasadach naliczania podatku śmieciowego. Jeśli chcecie wiedzieć co o tym sądzę to powiem jedno. Nie ma idealnego sposobu naliczania opłaty za wywóz śmieci. Temu też daleko od ideału, ale... no powiedzmy, że bym go nie skreślał.
środa, 03 kwietnia 2013
Nie wiem jak Wam, ale mnie święta minęły spokojnie i rodzinnie (mimo drobnej zgagi w poniedziałek, ale to wina cioci, bo za dobre jedzonko zrobiła). Dzieciaki siostry trochę wymęczyły, a nawet przy wieczornym piwku znalazłem bałwana... oj przepraszam, bo jeszcze prezydent sobie pomyśli, że na jego cześć pomniki stawiają – nie bałwana, ale zająca wielkanocnego. Jednak najlepsze przyszło po świętach.