STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Kategorie: Wszystkie | TV | aktualności | o nas | reklama | sondy
RSS

aktualności

piątek, 31 maja 2013
I co ktoś się zastanowi czego się tym razem czepię? Ano czepię się naszego lotniska któremu co prawda kibicuję. Niestety moje kibicowanie na nic się zdaje gdy u prezydenta precyzji brak. Chyba wszyscy słyszeliśmy, że my lotnisko zbudujemy tanio. Miało kosztować 28mln. Dalej miał być podobnie mityczny inwestor jak ten przy torze F1. Z inwestorem widać wyszła dupa, a lotnisku kończy się mamona więc... gdy już prezes dostał premię za jeszcze niedziałające lotnisko, kupił za pożyczone pieniądze sikawkę strażacką to teraz wyciąga łapę do zadłużonego miasta po kolejną kasę. Tym razem lotnisko chce dodatkowych 30mln.
czwartek, 23 maja 2013
Wczoraj odbył się korowód 42 wiosny studenckiej. Ulicami Radomia przeszli radośni żacy poprzebierani w upiorne stroje (tematyką tegorocznej wiosny jest horror). Na sam korowód się przeszedłem porobić im zdjęcia. Co zatem mnie najbardziej zdziwiło? Olewka ze strony władz zarówno UTH jak i miasta. Rektor sugerując się chyba nazwiskiem poprzednika i dotacją jaką przekazał zarówno on jak i miasto stwierdził chyba, że juwenalia będą do luftu i na korowodzie się nie pokazał. Co zatem zrobiło miasto, że studentów olało? Chyba adekwatniejszym pytaniem jest czego nie zrobiło... bo chyba prezydent zgubił klucze do miasta.
piątek, 17 maja 2013
Wczoraj dowiedzieliśmy się, że budowa hali widowiskowo sportowej nie zostanie dofinansowana z ministerstwa sportu. Wczoraj również było mnóstwo komentarzy polityków. Najbardziej zdziwiły mnie komentarze przedstawicieli PO. Tym bardziej, że po dzisiejszej konferencji prasowej prezydenta Andrzeja Kosztowniaka okazało się... że jednak dofinansowanie będzie, ale ministra decyzje podejmie w poniedziałek. Tak więc cyrku ciąg dalszy.
czwartek, 16 maja 2013
Wiecie co? Szlag jasny mnie trafia! Jeszcze niedawno obiecywano nam halę sportowo widowiskową przy stadionie Radomiaka, a dzisiaj co się dowiadujemy. Z obiecywanego dofinansowania hali wyszła dupa. Co jeszcze bardziej mnie dziwi to zespół do spraw lansu radomskiej nieskutecznej PO twierdzi, że nic się nie stało. No pewnie – dla Waszej ministry lepiej było dopłacić do koncertu Madonny na którym każdy idiota by zarobił tylko nie ona niż dofinansować budowę hali w naszym mieście – mucha nie siada. HAŃBA!
poniedziałek, 13 maja 2013
No i się zaczęło. Pomnik ma być i już. Nie jest ważny głos Radomian. Budowa nie będzie się wlekła jak maruder w wyścigu pokoju. Odbędzie się u nas pędzikiem :) Dzisiaj przeszedłem się na miejsce rozpoczynającej się budowy pomnika i z przykrością muszę stwierdzić, że już dół dla monumentalnego pomnika powstaje. Zresztą zobaczcie sami.