STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Kategorie: Wszystkie | TV | aktualności | o nas | reklama | sondy
RSS

aktualności

poniedziałek, 24 czerwca 2013
Nie będę się zbytnio rozpisywał. Wczoraj na dniach Radomia w amfiteatrze zagrała IRA. Jako suport zagrał zespół Renesans. Co mam więcej powiedzieć – chłopaki z Radomia jak zwykle dali czadu, a amfiteatr pękał w szwach. Zapraszam do obejrzenia zdjęć. Możliwe, że gdzieś odnajdziecie siebie lub znajomych. Pozdrawiam :)
niedziela, 23 czerwca 2013
Ech weekend mamy zapełniony atrakcjami... I DOBRZE – tak właśnie powinno być. Jarmark Św Jana, pokazy rycerskie, pokazy sokolników to tylko mała część atrakcji jakie nas czekały i czekają. Mogliśmy również zobaczyć zabytkowe samochody, przejść się na zakończenie Kameralnego Lata, otwarcie nowych obiektów w skansenie, czy też poznać nocną duszę miasta. Super – niech się dzieje jeszcze więcej. Dzisiaj też dzień pełen atrakcji. O 12 na placu konstytucji 3 maja również zawitały zabytkowe auta. O 19:30 w amfiteatrze będziemy mogli posłuchać naszej IRY.
środa, 19 czerwca 2013
Jak zapowiadał poseł Suski tak też uczynił. Pomnik miał łączyć, a nie dzielić i połączył. Głównie zwolenników PISu. Połączył czytelników Gazety Polskiej którzy z całego kraju przybyli na uroczystości – łatwo ich można było poznać, bo jak to mówią po koszulkach ich poznacie (a mieli koszulki „klub Gazety Polskiej” i dalej podane miasto). Przybyła również Joanna spod krzyża (znana celebrytka i zagorzała fanka Jarka). Bez podziałów również dziękowano mediom za relacje odsłonięcia tylko dziwnym trafem w szczególności telewizji Trwam i Gazecie Polskiej.
poniedziałek, 17 czerwca 2013

"W piątek Andrzej Kielski, dyrektor Zakładu Usług Komunalnych, krzyczał na dziennikarzy, jednego z nich nazwał skośnookim i groził mu pobiciem. Po tym zdarzeniu to jego przełożony, wiceprezydent Igor Marszałkiewicz, przeprosił zaatakowanego dziennikarza. Sam Andrzej Kielski nie uważał swojej wypowiedzi za co najmniej niestosowną. Grupa dziennikarzy była świadkiem żenującej sceny, gdy Igor Marszałkiewicz wprost wydał mu polecenie służbowe, aby przeprosił dziennikarza.


Protestujemy przeciwko takiemu zachowaniu dyrektora Kielskiego. Uważamy, że taka osoba, która słynie z aroganckich wypowiedzi, nie powinna zajmować stanowiska szefa miejskiej instytucji. Niejednokrotnie zdarzało mu się obrażać dziennikarzy, którzy pytali o finanse ZUK czy sprawy personalne. Dyrektor Kielski zapomina, że zarządza firmą, której działalność jest finansowana z podatków radomian i powinna być jawna.

 

Niedopuszczalne jest bagatelizowanie piątkowego zdarzenia przez urzędników i samorządowców z Prawa i Sprawiedliwości – partii, która podobno zachowuje standardy.

 

Oczekujemy, że prezydent zwolni dyrektora Kielskiego z obowiązków, którym ten nie jest w stanie podołać.

Dziennikarze Radomskich Mediów"

 

Ja jako radomski bloger również podpisuję się pod apelem. 

sobota, 15 czerwca 2013
Po cholerę się starać zmieniać wizerunek miasta jak wystarczy jeden debil który kulturalnie wysłowić się nie potrafi i szlag wszystko trafia. Niestety ten człowiek jest i chyba dalej będzie opłacany z naszej kasy, bo przepraszam, ale kto inny niż podatnicy finansują stadowisko dyrektora ZUKu dla ewidentnego chama? Jedyne co go pewnie czeka to nagana – tak przynajmniej donoszą media.
piątek, 14 czerwca 2013
W tak piękny i godny sposób komitet budowy pomnika upamiętnił prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Pewnie to jest jakiś specjalny godny worek, bo przepraszam, ale nie przypuszczam przecież żeby wyznawcy PISlamu prezydenta wraz z małżonką zapakowaliby do zwykłego wora.