STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Kategorie: Wszystkie | TV | aktualności | o nas | reklama | sondy
RSS

aktualności

wtorek, 30 lipca 2013
Ktoś może powiedzieć głupie pytanie, ale czasami i głupie pytania trzeba zadawać. Zwłaszcza w Radomiu. W poprzednim tekście chwaliłem władze miasta za zarówno fajną i trafioną formę reklamy miasta na antenie Discovery, ale również za jej cenę którą uznałem za promocyjną. Jednak już się okazało, że cena nie jest żadnym sukcesem negocjacyjnym, a zwykłą komercyjną stawką za którą każdy może taką reklamę wyprodukować i wyemitować. Co do samej reklamy i jej ceny nie ma się do czego przyczepić. Przyczepić jedynie się można do precyzyjnego informowania o jej cenie. Zresztą nie tylko o cenie reklamy.
czwartek, 25 lipca 2013
No tak sam na początku się czepiłem na jednym z forów, że nie wiadomo zbytnio co to ma być, bo filmiki promujące nasze miasto mają trwać po 1,5 min. Tak więc na reklamę za długie, a na element składowy programu za krótkie. Jednak po dowiedzeniu się większej ilości szczegółów zmieniam zdanie. Głównie za sprawą ceny.
sobota, 20 lipca 2013
I co? I może myślicie, że zmieniłem zdanie, że nagle fontanny zaczęły mi się podobać? Nic bardziej mylnego. Podtrzymuje wszystko to co o nich pisałem. Nadal twierdzę, że nijak nie pasują one do otoczenia, a sama skocznia zasłania zarówno same fontanny jak i zabytkowy budynek po plastyku. Jednak muszę przyznać, że otwarcie wypadło dobrze, a dzieciaki miały nie lada ubaw.
piątek, 19 lipca 2013
Znaczy się kolejny raz głupiego szukają. Każda praca ma swoją wartość i kosztuje. Wolontariat? Tu chyba działa jedynie przy zajmowaniu się osobami starszymi albo dzieciakami. Kiedyś nawet sam działałem w jednej z radomskich świetlic. Czym zatem jest wolontariat dzisiaj? Zasada działania jest prosta – my zarobimy, a Ty rób za idiotę. Tak niestety to wygląda i nie jest to ważne w jakiej branży.
sobota, 13 lipca 2013
Co tym razem mi się w tej pustej głowie nazbierało na tekst? A no ni mniej ni więcej jak tylko subiektywna i to nawet nie kryptoreklama, ale jawna reklama pewnej przezajebistej knajpki. Chodzi o niedawno otwartą Piątą Klepkę mieszczącą się na ul. Żeromskiego 19 (obok salonu Plusa). Jedno jest pewne. Lokal spełnia wszystkie normy euro, a przynajmniej euro palety gdyż zarówno kanapy jak i stoliki są właśnie z nich wykonane :)
wtorek, 09 lipca 2013

Nie czepiam się, a jedynie zwracam uwagę. Jedna z lamp przy nowo budowanych "fontannach" jest widocznie krzywa. Chciałem zatem publicznie zadać pytanie czy owa krzywizna zostanie wyprostowana czy może jednak po otwarciu nowych "fontann" ze względu na krzywiznę samego budynku krzywizna lampy również pozostanie. W tym jednak przypadku zamiast "siły w precyzji" będziemy mieli "siłę w ślepocie". Mam nadzieję, że poprawki jednak będą, a miasto nie odbierze czegoś gdzie pion będą trzymać tylko zasłonięte przez krzywiznę fontanny wytryski wodotryski.piątek, 05 lipca 2013
No niestety – żar z nieba się leje, a ani w samym mieście ani w jego najbliższej okolicy popływać się nie da. Dziś pojawiła się wiadomość, że do listy zalewów niedopuszczonych do kąpieli ze względu wykwitu sinic dołączył również zalew na borkach. Jaka zatem alternatywa? Kiedyś ona owszem była gdyż Radom posiadał kilka basenów odkrytych. Niestety historia pokazała, że to co mieliśmy zostało zrujnowane, a kolejne władze nie wykazały się nawet minimum logiki, że o to co już mamy trzeba dbać.
środa, 03 lipca 2013
Po wczorajszym tekście na portalu natemat.pl „Radom — Polska PiS-owska w pigułce ” zawrzało. Politycy PISu twierdzą, że to paszkwil, że walka polityczna, że artykuł na zamówienie konkurencji. Nawet serwis cozadzien.pl skrytykował personalnie zarówno sam portal jak i autora tekstu (również nie najwyższych lotów). Oberwało się również autorom innych publikacji o naszym mieście. Pozostaje jedno pytanie – czy sami nie dajemy dziennikarzom ogólnopolskim możliwości nabijania się z nas?
wtorek, 02 lipca 2013
Co dobre szybko się kończy! Tym razem nie doczepie się magicznemu kalkulatorowi który z zadłużonego miasta wyliczył, że nas będzie stać, żeby dorzucić do lotniska ponad 25mln. Nie będę się pytał kiedy znajdzie się obiecywany inwestor. Po co pytać jak to są pytania retoryczne, a mimo że wielokrotnie zadawane zawsze zostają... bez odpowiedzi. Tym razem Ryszarda Fałka ciąg dalszy czyli sprawa samochodówki. Obejrzyjcie film.
poniedziałek, 01 lipca 2013
I co? Ja ponoć pozytywów nie dostrzegam? Hehehe ostatnie kilka tekstów to chyba same pozytywy. Tak też będzie tym razem, bo co jak co w weekend mieliśmy w mieście pełno atrakcji. W sobotę był pierwszy radomski dzień bez prądu... Tam akurat mnie nie było, ale z relacji znajomych wiem, że frekwencja dopisała. W sobotę i w niedzielę mogliśmy podziwiać artystów ulicznych. No i bez ironii – zabawa była przednia, ale gdyby nie było w nazwie imprezy precyzji to chyba w życiu bym się nie domyślił, że ta impreza ma promować hasło miasta „siła w precyzji”.