STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Kategorie: Wszystkie | TV | aktualności | o nas | reklama | sondy
RSS

aktualności

środa, 18 września 2013
Po moim wczorajszym tekście media zaczęły drążyć sprawę i zrobiło się o niej głośno. Napisali o sprawie kolejno Cozadzien, Radom24, Mojradom, Gazeta Wyborcza i Echo Dnia. Szum zrobił się chyba nawet większy niż rok temu gdy pisałem o pracy wiceprezydenta Fałka również w szkole. Wiceprezydent pod naciskiem mediów zrezygnował z uczenia. Jednak zastanówmy się – czy problem leży w tym, że radny nie może pracować w instytucjach miejskich czy w tym w jaki sposób ową pracę dostaje.
poniedziałek, 16 września 2013

Ledwo puściłem tekst o tym co lubi nasza władza a już dostałem wiadomość o nowej pracy jednego z naszych radnych. Mam nadzieję, że teraz nikt mi nie zarzuci kłamstwa – informacja o tym jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej szkoły w której ów radny zaczął uczyć. Kim jest zatem szczęśliwiec który w czasie niżu demograficznego i masowych zwolnieniach wśród nauczycieli może cieszyć się z nowej pracy? Odpowiedź jest prosta szczęśliwcem jest radny Sławomir Adamiec z PIS.

 

Radny będzie uczył historii w Publicznym Gimnazjum nr 12 w Radomiu. Możemy to sprawdzić na stronie szkoły dostępnej TUTAJ. A teraz ciekawostka. Dla udowodnienia, że w radomskiej oświacie nie ma kumoterstwa zastanówmy się kim jest dyrektor szkoły w której radny dostał pracę? A ów dyrektor - Krzysztof Szewczyk - dziwnym zbiegiem okoliczności był jednym z członków społecznego komitetu budowy pomnika Lecha Kaczyńskiego w Radomiu. Możemy go znaleźć na zdjęciu oficjalnej strony komitetu dostępnej TUTAJ. Zdjęcie znajdziecie na samym dole strony. Radny i dyrektor to również koledzy z bractwa kurkowego - tak więc jak to znajomemu nie dać pracy. Strona bractwa dostępna TUTAJ.

 

Na koniec chciałem pogratulować tak szybkiego znalezienia pracy po tym gdy umowa z samochodówką nie została przedłużona w czasach gdy nauczyciele wydają się być zbędni, a szkoły są zamykane. Jeszcze raz gratuluję i życzę sukcesów w edukowaniu młodego pokolenia. Pan wiceprezydent za tak skuteczną walkę z bezrobociem powinien wiadomym dyrektorom w nagrodę przyznać samochody służbowe marki BMW. W końcu bierny, mierny, ale... wierny.

Wczoraj wpadł mi do głowy śmieszny pomysł, a mianowicie sprawdzić co przedstawiciele naszej władzy polubili na facebooku. Pomysł niby głupi... niby banalny, ale może czasami wyjść śmiesznie. Dlaczego pomysł na taki tekst mi się urodził w głowie? Przez radnego Adamca i jego wczorajszego lajka. Mianowicie mój były profesor od fotografii udostępnił link do artykułu o płonącym białostockim kościele. Radny Adamiec – znany z poglądów chrześcijańskich – widać ucieszył się bardzo bo zamiast udostępnić artykuł dalej kliknął omyłkowo lubię to :) Wiem głupi błąd, ale takich ciekawostek właśnie chcę poszukać u innych przedstawicieli naszej władzy.
czwartek, 05 września 2013

Rzadko się zdarza, że w tak krótkim odstępie czasu dodaję nowe posty. Jednak jak jest okazja do pochwalenia miasta to czemu nie. Tym bardziej, że jest za co! Są na stronie miejskiej już dostępne filmy promujące Radom które mają być emitowane na antenie Discovery. Moim zdaniem są świetne! Dlatego też tym którzy krytykowali pomysł promocji miasta w taki sposób mogę powiedzieć jedno – głupio teraz co? Jeśli ktoś mi zarzuci, że sam ją krytykowałem to odsyłam do konkretów. Krytykowałem jedynie same informacje pojawiające się o cenie owych spotów którą i tak uważałem za promocyjną. Tak więc życzę miłego oglądania – filmy znajdziecie TUTAJ.

Ostatecznym terminem jego otwarcia miał być wrzesień... i jest wrzesień. Lotniska nadal jednak nie mamy. Szczerze mówiąc spodziewałem się tego, że lotnisko w tym terminie zostnie uruchomione jedynie na papierze aby nie stracić gruntów, a w późniejszym czasie zostanie ono faktycznie skończone. Jednak okazało się, że i samego papierowego otwarcia nie udało się zrobić.