STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE

POLUB MOJEGO BLOGA :)
stat4u

RADOMSKIE MEDIA
www.telewizja.radom.pl
www.radom24.pl
www.radom.gazeta.pl/

www.echodnia.eu
www.mojradom.pl/

www.cozadzien.com.pl/

www.24radom.pl/

www.coolturalnyradom.pl/

www.radomnews.pl/

www.radom.fm/

www.freeradom.pl/

www.radomsport.pl/

www.7dni.radom.pl/

www.panoramaradomska.pl/

www.radiorekord.pl/

okonamiasto
terazradom/
radom.radioplus.pl/RADOMSCY
BLOGERZY:

Andrzej Kosztowniak
Bohdan Karaś
Dariusz Wójcik
Piotr Szprendałowicz
Jakub Kowalski
Radosław Witkowski
Wiesław Wędzonka
Leszek Rejmer
Marek Suski
Wojciech Skurkiewicz
Radomir Jasiński
Zbigniew Kuźmiuk
Eryk Brodnicki
Dominik Nowak
Artur Standowicz
Karol Wrochna
Andrzej Łuczycki
Damian Maciąg

warto zajrzeć
Radomskie inwestycje
Bractwo roweroweilość gości online:

ilość odwiedzin:

Pogoda Radom z serwisu200 polityka
http://blogroku.pl/2012/kategorie/obiektywnyradom,3d5,blog.html

Kategorie: Wszystkie | TV | aktualności | o nas | reklama | sondy
RSS

aktualności

poniedziałek, 14 stycznia 2013

Króciutki wpis. Ze względu na to, że niestety na bloxie nie ma dobrej przeglądarki zdjęć fotki z radomskiego WOŚPa zamieściłem w innym miejscu. Tutaj macie linka: http://fotoradom.blogspot.com/2013/01/wosp.html – miłego oglądania i pozdrawiam:)

niedziela, 13 stycznia 2013
Dziś znaczne od Owsiakowego SIEMA :). Orkiestra już 21 raz gra dla dzieciaków, ale w tym roku również dla ludzi starszych. Nawet chyba Jurek Owsiak będzie musiał zmienić hasło, że będą grali do końca świata i jeden dzień dłużej. Koniec świata był dni wiele minęło, a orkiestra nadal gra. I pięknie, bo mimo że istnieją niektórzy malkontenci jak Eryczek któremu pomaganie przez orkiestrę nie pasuje to jednak widać, że wielu osobom taki sposób wspierania naszej nieudolnej służby zdrowia odpowiada.
sobota, 12 stycznia 2013
Jeszcze niedawno miłościwie nam panujący klepnęli sobie budżet i... no właśnie i już coś nie pasi. Wcześniej zrobił się szum z powodu nagród, bo skoro budżet cięty po kości to dlaczego niektórzy wybrańcy dostali takie gigantyczne nagrody. Pojawiały się różne wypowiedzi choćby takie, że na kulturę brakowało, a na nagrody jakoś starczyło. Tym razem kochany Rysiu wzbudził emocje nawet we własnych szeregach. Chodzi oczywiście o sport.
czwartek, 10 stycznia 2013
Tym razem była to smutna wizyta w stolicy wielkopolski. Jednak i takie wizyty są czasami potrzebne. Tym razem przyjechałem pożegnać mojego znajomego profesora Waldka Masztalerza. Nie zawaham się napisać, że nie tylko profesora, ale i prawdziwego przyjaciela którego znam gdzieś od 15 – 16 roku życia.
środa, 02 stycznia 2013
Po świąteczno sylwestrowym rozluźnieniu na blogu znów tematy nasuwają się same. Tym razem za sprawą ustawy śmieciowej. Jedno jest pewne – sama ustawa jest bublem, ale to co przygotował nam prezydent i przegłosowali radni już bublem nie jest – jest czystym złodziejstwem. Dlaczego? Zaraz znajdziecie odpowiedź.
poniedziałek, 31 grudnia 2012
Tak się zastanawiałem jakie życzenia mam Was złożyć na nowy rok i... sam nie wiem. Co mam Wam życzyć? Pracy w mieście? Szczęśliwego Radomia? Toż to chyba sprzeczność dlatego z akcentem radomskim postanowiłem życzyć szczęśliwego Nowego Jorku. A w szczególności zniesienia wiz do stanów, bo w tym mieście chyba nawet chytra baba od prezydenta mniej chytra.
piątek, 28 grudnia 2012
Radny Jakub Kowalski (PiS) będzie musiał sięgać po dowód osobisty by sobie kupić coś z procentami? Radni Piotr Kotwicki, Damian Maciąg, Przemysław Sońta, a nawet Jerzy Zawodnik – również? Wszystko to piękna, dorodna młodość! Ale już radny Kazimierz Staszewski lub Włodzimierz Bojarski… raczej nie?
środa, 26 grudnia 2012
Na początku jednak napiszę o nieoczekiwanej niespodziance. Otóż bowiem PKP chyba w prezencie gwiazdkowym pod choinką upchnęła nam informację z kolejną datą. Niestety zamiast zapowiadanego jeszcze niedawno ukończenia remontu dworca do końca roku możemy się dowiedzieć, że remont potrwa do maja przyszłego roku. Co sądzicie o kolejnym terminie i czy będzie on dotrzymany napiszcie w komentarzach. Ja wiem jedno. W kolejne terminy już nie wierzę. Uwierzę w ukończenie dworca jak wreszcie bilet będę mógł kupić w normalnej kasie, a nie w baraku.
sobota, 22 grudnia 2012
Kalendarz Majów się skończył i co? I nic! Niektórzy się śmieją, że teraz nastanie kalendarz Czerwców. Dla mnie całe rozważanie z końcem świata było dosyć śmieszne. Nam przecież co roku kończy się kalendarz i jakoś świat się nie kończy. Ba nawet drukarze mogą zarobić na produkcji nowych. Nie wspomnę o roznegliżowanych paniach które pozując do różnych kalendarzy chyba na ubrania zarabiają:) Może i ja wesprę którąś z akcji zbierania pieniędzy na ubranie dla modelki :)
czwartek, 20 grudnia 2012
W internecie aż huczy i to z jakiego powodu. Konkretnie chodzi o radomską wigilię na deptaku i znikające w szybkim tempie napoje ze stołów. Mimowolną bohaterką stała się starsza kobieta która widać cierpiała na nieustające pragnienie, albo napojów, albo własnych pieniędzy, bo zgarnęła ze stołu trzy butelki trzech cytryn. Można się owszem pośmiać, że trzy butelki, bo w każdej jedna cytryna, a ona chciała mieć komplet – tylko pozostaje pytanie po co?
piątek, 14 grudnia 2012
Pisząc wczorajszą notkę z koleżanką siedzieliśmy sobie w kawiarni, przeglądając zdjęcia z pikiety (nie manifestacji – radykał mnie poprawił) i chcieliśmy skorzystać z ponoć darmowego miejskiego internetu. Ponoć, bo żeby z internetu miejskiego skorzystać trzeba było się zarejestrować. Nic w tym złego, ale, żeby kod rejestracyjny otrzymać trzeba już było za złotówkę wysłać smsa. Dalej natomiast zaczęła się komedia.
czwartek, 13 grudnia 2012
Dzisiaj mi odwaliło, uzbroiłem mojego canonika w długą lufę i wyruszyłem na polowanie. Ze względu na planowaną dzisiaj manifestacje chciałem sobie ustrzelić jakiegoś radego kała. I co udało mi się? Och och czytajcie dalej.
środa, 12 grudnia 2012
Dzisiaj przeczytałem na radomskiej Wyborczej informację, że PLK chce wyremontować tory i perony w Radomiu. Z jednej strony jest to dobra informacja, bo szczerze mówiąc obecny ich stan aż się remontu prosi. Pozostaje jednak pytanie. Dlaczego remontu peronów, torów, trakcji i tunelu nie zgrano czasowo z przeciągającym się remontem dworca?
wtorek, 11 grudnia 2012
Ze względu na ujawnione wczoraj talenty graficzno marketingowe naszego radnego postanowiłem, że dzisiaj odświeżę coś co napisałem już dawno temu. Konkretnie kiedyś w mojej radosnej twórczości popełniłem coś takiego jak list dziękczynny do Kowalskiego. Tak więc dzisiaj go zamieszczę.
poniedziałek, 10 grudnia 2012
Odnośnie tytułu trochę później. Na początku muszę podzielić się z Wami pozytywną informacją. AIRSHOW zostaje w Radomiu – przynajmniej na razie. To oczywiście cieszy, bo szczerze mówiąc gdyby nie ta impreza Radom na zewnątrz nie miał by praktycznie żadnej promocji. Tak więc już teraz wszystkich zapraszam na przyszłoroczne pokazy lotnicze, bo nie wiadomo czy znajdzie się dla nich miejsce na tak zatłoczonym radomskim lotnisku cywilnym (zatłoczonym przynajmniej według prognoz).
niedziela, 09 grudnia 2012
Ze zdziwieniem przeczytałem, że w przyszłorocznym budżecie nie zapisano nawet złamanego grosza na renowację zabytków. Tak więc na co wydajemy pieniądze miejskie? Oj przepraszam – pieniądze mieszkańców, bo pochodzące z ich podatków. Mimo że oszczędzamy podobno na wszystkim i tak mamy deficyt, a dług miasta ciągle rośnie.
piątek, 07 grudnia 2012
Tak czasami się zastanawiam – za co my płacimy politykom? Za reprezentowanie interesów mieszkańców, za dbanie o nasze miasto i zaspakajanie potrzeb przeciętnego Kowalskiego, czy może za kredyty i plakaty? Niestety odpowiedź jaka mi się nasuwa jest dosyć smutna, bo raczej płacimy za zwyczajne pranie mózgu.
czwartek, 06 grudnia 2012
To sobie kupcy radomscy nawarzyli. Jak to ich niedolą troskliwie zajmują się władze! Te tutaj z magistratu i te tam przy Wiejskiej, choć sprawa dotyczy właściwie Żeromskiego. Naszego, radomskiego Żeromskiego! Po kolei…
wtorek, 04 grudnia 2012
Emocje wśród radnych rozbudziła sprawa wydzierżawienia kawiarni „Parkowa” na 20 lat obecnemu najemcy. Dodam tylko, że obecny najemca chce wpompować w budynek spore pieniądze, bo 2 mln zł na jego rozbudowę. Jedno jest pewne. Jeśli ktoś chce zainwestować dosyć duże pieniądze w nie swoją własność musi mieć gwarancję, że chwile po zainwestowaniu nie zostanie z niego wykopany. To chyba naturalne.
poniedziałek, 03 grudnia 2012
No cóż widać trochę obowiązków było, ale tym razem znalazłem trochę czasu na napisanie kolejnego tekstu. Dziś nie będę narzekał na nieudolność rządzących. Na jakiś czas odpuszczam. Śnieg spadł, ozdoby świąteczne już w mieście wiszą i może dlatego jakiś taki świąteczny nastrój mnie złapał.
czwartek, 29 listopada 2012
Czy Radom do jasnej cholery jest dziurą zabitą dechami? Pozwolę sobie przekląć po raz kolejny. Kurwa mać! Politycy nieroby weźcie się wreszcie do roboty, bo nie jasny szlag trafi. Ktoś zapyta dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Chodzi o jedną rzecz to znaczy pociągi.
niedziela, 25 listopada 2012
To tylko mała zajawka dzisiejszego tekstu o spotkaniu w sprawie katastrofy smoleńskiej. Jak na razie Macierewicza brak i zostało wysłuchiwanie programu PIS. Kampania czy wykład? Dalej już po wykładzie albo... może w trakcie kampanii :)
Oj działo się działo, a ja jakoś zamilkłem. Najważniejsza sprawa to, że urodziny się udały :) kaca trzeba było leczyć. Co więcej. Prezydent poszedł chyba do laryngologa bo usłyszał głosy oburzonych sprawą domu dziecka i na szczęście placówka pozostanie w swojej siedzibie. Czasami się zastanawiam czy obecna ekipa nie nadawała by się lepiej do prowadzenia firmy zajmującej przeprowadzkami niż zarządzaniem miastem.
czwartek, 22 listopada 2012

Dziś nie napiszę nic o polityce. Dzisiaj się starzeje więc idę przygotować wieczorną imprezę. Ehhh które to już urodziny? Niestety ostatnie dwudzieste. Tak więc zamiast zerkać w wolnym czasie co się w Radomiu dzieje szykuje się na wieczorne picie!. A jak Majowie mieli rację i w grudniu będzie koniec świata to nawet uda mi się umrzeć jeszcze młodo :)

10:42, obiektywnyradom , aktualności
Link Komentarze (1) »
środa, 21 listopada 2012
Już w niedzielę w Wyższej Szkole Handlowej będziemy mogli się spotkać z Antonim Macierewiczem. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17. Sam z czystej ciekawości również się pojawię, ale trudnych pytań nie zamierzam zadawać. Jeszcze oko podobno do końca niewyleczone, a nie zamierzam po raz kolejny oberwać.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12